PEELING WĘGLOWY LIPIEC – SIERPIEŃ 2019

Spectra Peel jest nowym rodzajem peelingu laserowego. Do wykonania Spectra Peel-u stosuje się laser Nd:YAG (neodymowo-yagowy) z tzw. Q-switch-em. W przeciwieństwie do resurfacingu laserami CO2 i Er:YAG laser nie odparowuje tkanki, a tym samym nie powstają żadne długo gojące się rany. SpectraPeel jest bezinwazyjny i praktycznie bezbolesny, a rezultaty pozbawione dramatyzmu. Można powrócić do życia codziennego bezpośrednio po zabiegu. SpectraPeel jest również pozbawiony ryzyka powikłań i skutków ubocznych, a spodziewane rezultaty po prostu lepszym i trwałym rozwiązaniem. Obecnie peeling laserowy SpectraPeel jest w Polsce mało znany, gdyż tego typu laserów jast zaledwie kilka w Polsce. Tymczasem w USA czy Brazylii Spektra Peel bije rekordy popularności.

Kiedy można stosować peeling laserowy SpectraPeel?
leczenie wszystkich typów trądzika
redukcja zaczerwienienia przy stanie zapalnym trądzika
oczyszczanie powierzchni skóry i zatkanych porów
stymulacja regeneracji i odnowy skóry
redukcja łojotoku
redukcja rozszerzonych porów
usuwanie przebarwień wszystkich typów
Jak działa Spectra Peel?
Drobinki węgla rozprowadzone na skórze wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia i pory. Następnie podczas zabiegu absorbują energię strzałów lasera powodując mikroeksplozje na skórze. Synergia działania efektu foto-termicznego i fotochemicznego podczas jednego zabiegu oczyszcza skórę, poprzez stymulację i mechaniczne zniszczenie redukuje rozszerzone pory, aktywuje przebudowę kolagenu.

Jak wygląda peeling laserowy Spectra Peel?
Zabieg jest mało do średnio bolesny, strzały lasera są odczuwane jak lekkie uszczypnięcia. Znieczulenie nie jest stosowane. Po zabiegu nie występują żadne dolegliwości bólowe.

Cena regulowana 180,- Promocja 130,- za 1 zabieg